Aktualności

VIII Ogólnopolski Turniej Młodego Lakiernika - rejestracja do 30 listopada 2022 r.

Wtorek, 08 listopada 2022
A

Informujemy, że do 30 listopada br. potrwają zapisy do Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML), którego głównym organizatorem ósmej  już edycji Turnieju jest firma NOVOL. W tym roku po raz pierwszy jako współorganizator włączyła się Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.

Ogólnopolski Turniej Młodego Lakiernika składa się z następujących etapów:

• Etap zgłoszeń - Etap rejestracyjny będzie trwał do 30.11.2022 r. Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest rejestracja na platformie szkoleniowej pod adresem https://novol.com/ntraining/course/view.php?id=46. Wymagane jest również wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się w zakładce VIII OTML
  • Etap eliminacyjny - Etap teoretyczny odbędzie się 1.12.2022 r. na platformie szkoleniowej i będzie się składał z pytań testowych, które będą odnosić się do materiałów szkoleniowych znajdujących się w zakładce „Akademia NOVOL” na platformie szkoleniowej www.novol.com/ntraining. Do finału zakwalifikuje się 8 uczniów z najlepszymi wynikami z testu teoretycznego, którego wyniki będą znane 2.12.2022 r.
  • Etap finałowy - Etap praktyczny będzie miał miejsce 12 .12.2022 r. w Centrum Szkoleniowym firmy NOVOL w Komornikach koło Poznania. Podczas trwania OTML organizator zapewnia bezpłatny nocleg i wyżywienia dla uczestników turnieju oraz ich opiekunów.

Doświadczenia organizacji rzemiosła  potwierdzają,  że tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału rzemiosła i organizacji rzemiosła, a przede wszystkim pozwalają na wyeksponowanie talentów adeptów nauki zawodu lakiernik samochodowy, przyczyniają się do promocji  dualnego kształcenia zawodowego w rzemiośle oraz pozytywnie wpływają  na  prestiż szkolnictwa branżowego oraz wizerunek rzemiosła i jego organizacji.

Materiały związane z wydarzeniem znajdą Państwo w linkach poniżej:

Zaproszenie od Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu do udziału w turnieju lakierniczym

Regulamin VIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML)

Prezentacja PowerPoint - VIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika (OTML)

Źródło: https://zrp.pl/viii-ogolnopolski-turniej-mlodego-lakiernika/

Współpracujemy z

Państwowa Inspecja Pracy
Związek Rzemiosła Polskiego
Ochotnicze Hufce Pracy
Kielce
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Przydatne linki: